مراسم وحدت حوزه و دانشگاه با حضور رؤوسای حوزه‌ها و دانشگاه‌های سراسر کشور

امسال به پاس همه تلاش‌هایی که به منظور تحقق و تحکیم این وحدت انجام شده و به منظور تبیین و تاکید افق‌های نوین، در 27 آذرماه نشستی با حضور مدیر محترم حوزه‌های علمیه حضرت آیت الله اعرافی و جناب آقای دکتر غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت وبینار برگزار خواهد شد.

شاید برای اولین بار باشد که نشستی با حضور رؤوسای دانشگاه‌ها و حوزه‌های سراسر کشور و همچنین مدیران مراکز تخصصی برگزار می‌شود.

بر اساس تجارب حاصله از سال‌های گذشته، اساسنامه دبیرخانه شورای راهبردی و سیاستگذاری همکاری‌های مشترک به امضای مدیر محترم حوزه و وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری می‌رسد.

این دبیرخانه که با حضور برخی از رؤوسای دانشگاه‌ها، مراکز علمی و حوزوی و معاونان حوزه و وزارت علوم تشکیل می‌شود، متولی این است که در طول سال با جلب مشارکت اساتید حوزه و دانشگاه، دانش پژوهان و طلاب، راه‌های جدید و افق‌های نوینی را در وحدت این دو نهاد و توسعه فرهنگ و علوم انسانی-اسلامی، تبیین و زمینه‌سازی کند.

سومین برنامه این نشست رونمایی از سایت “کتاب شناخت” گفتمان علمی انقلاب اسلامی است که برای اولین بار از این سامانه رونمایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وضعیت‌سنجی آثار همایش کتاب سال حوزه

25 آذر 1399

دبیرخانه همکاری های مشترک حوزه و دانشگاه

25 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.